Lucyna Grygierczyk

Lucyna Grygierczyk
Ambitna absolwentka studiów międzynarodowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Od 8 lat nauczyciel z wykształcenia oraz z pasji do języka angielskiego. Bardzo charyzmatyczna i konsekwentnie dążąca do postawionego sobie celu. Ceni sobie spokój i porządek. Uczniowie uwielbiają ją za solidne wykonywanie swojej pracy, za to, jak potrafi zarazić pasją do języka oraz za profesjonalne i bardzo indywidualne podejście do każdego kursanta, co przekłada się na wybitne wyniki uczniów. Nieustannie inwestuje w swój rozwój poprzez różnorodne kursy i szkolenia.

Navit Reid

Navit Reid
Doświadczony native speaker ze Stanów Zjednoczonych, niesamowicie inspirująca oraz wszechstronna osoba. Nieustannie motywuje do odkrywania nowych możliwości, które stwarza znajomość języków obcych. Nie mówi po polsku, dzięki czemu zaangażowanie uczestników podczas zajęć jest na najwyższym poziomie. Uwielbia kontakt z ludźmi oraz rozmowy na każdy temat, dlatego zajęcia są niepowtarzalne.

Marta Senderska

Marta Senderska
Doświadczenie i wiedzę zdobywała uczestnicząc w wielu kursach Business English prowadzonych przez native speakerów w Brighton w UK. Jest bardzo otwartą i ekspresyjną osobą i z powodzeniem nakłania uczniów do przełamania strachu w mówieniu. Posługuje się też innymi językami, takimi jak niemiecki, francuski oraz włoski. Doświadczenie w komunikacji zdobywała w pracy, gdzie dominował stały kontakt z klientami z całej Europy. Jej największą pasją są podróże, dzięki którym również stale poszerza swoje kompetencje językowe.

Maria Trębacz

Maria Trębacz
Kreatywna, aktywna i otwarta osoba, która przede wszystkim stawia na szeroko rozumiany rozwój. W wykonywane obowiązki i projekty wkłada zawsze 200% pracy i serca. Pasjonatka dobrego jedzenia, literatury, teatru i oczywiście - języka angielskiego. Działa czynnie w międzynarodowej organizacji pozarządowej mając kontakt głównie z młodymi osobami z całej Europy oraz w stowarzyszeniu, z którym realizuje projekty zarówno w Polsce jak i w... Afryce!

Marta Bartoszek

Marta Bartoszek
Marta jest pełną życia, entuzjastyczną osobą oraz certyfikowanym lektorem języka angielskiego. Oprócz języka angielskiego, jej pasją jest psychologia. Uwielbia zgłębiać mechanizmy motywacji i uczenia się. Jest otwarta na wszelkie dziedziny wiedzy i uważnie wybiera tematykę zajęć uwzględniając indywidualne preferencje kursantów. Jej definicją dobrej lekcji jest przede wszystkim ciekawy temat przewodni zgłębiany poprzez różne rodzaje ćwiczeń. Na zajęciach nie brakuje dyskusji, bo to właśnie komunikacja umożliwia wykorzystanie otrzymanej wiedzy w praktyce.

Maja Pieniek

Maja Pieniek
Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytym m.in. podczas studiowania psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, zna świetne metody motywacji i bezkonfliktowej współpracy. Dąży do nieustannego rozwoju w wielu dziedzinach angażując się w różnorodne projekty oraz wolontariaty. Oprócz tego, że biegle posługuje się językiem angielskim i hiszpańskim, uczy się francuskiego i arabskiego. Uważa, że istotne jest to, by po zajęciach uczniowie poza polepszaniem swojej znajomości języka angielskiego, poszerzali także swoje horyzonty i wiedzę o świecie.

Gabriela Sobień

Gabriela Sobień
Z wykształcenia, jak i z zamiłowania nauczyciel angielskiego. Wywodzi się z nauczycielskiej rodziny, stąd jej pasja do nauczania. Miłośniczka podróży. Podróżowała autostopem przez całe Bałkany, Włochy, Chorwację, Ukrainę, Austrię. Mieszkała w Nowym Jorku. Pracowała dla firm zajmujących się turystyką i rekreacją w Wielkiej Brytanii. Bardzo otwarta, komunikatywna osoba z ogromnym poczuciem humoru, jak
i wymagająca, oczywiście w pozytywny sposób. Ceni sobie przyjacielską, luźną atmosferę oraz dobry kontakt z ludźmi.

Martyna Kuchta

Martyna Kuchta
Od kiedy pamięta fascynował ją świat i różnorodność kultur. Na codzień, oprócz ciągłego kontaktu z językiem angielskim, z zapałem poznaje język i kulturę perską na Uniwersytecie Jagiellońskim. Podczas pobytu w Wielkiej Brytanii miała okazję doskonalić język, poznawać kulturę brytyjską, zdobywać ciekawe znajomości i zwiedzić różne części tego kraju. Chętnie dzieli się doświadczeniami z tego okresu, a do Wielkiej Brytanii wraca przynajmniej raz w roku z ogromnym sentymentem. Uważa, że język angielski może pokochać i zrozumieć każdy, dlatego właśnie została lektorem. Swoją wiedzę przekazuje w sposób dopasowany do indywidualnych zainteresowań, potrzeb oraz oczekiwań uczestników zajęć.

Monika Wąż

Monika Wąż
Zakochana po uszy w Nowym Jorku, do którego ma nadzieje wrócić jeszcze niejednokrotnie. Uważa, że rozmowa, dyskusje, ale przede wszystkim - słuchanie się nawzajem mogą otworzyć nam oczy na nowe rzeczy. Konwersacje z osobami o odmiennych doświadczeniach mogą nauczyć nas tyle samo, co książki. Dlatego ceni sobie to, aby uczniowie nie przeszkadzali sobie i starali się wyciągnąć wnioski z tego, co mówią inni. Ponadto jest ogromną wielbicielką seriali amerykańskich, o których może porozmawiać w każdej chwili dnia i nocy, oczywiście po angielsku!

Samanta Śliwińska

Samanta Śliwińska
Zapalona do pracy z najmłodszymi dziećmi, nie wie co to nieuważające dziecko. Język angielski wpajano jej od czwartego roku życia, więc ma go we krwi podobnie jak polski, ukraiński i rosyjski. W wolnym czasie szlifuje swój śpiew, uczęszczając do jednej z najlepszych scholii w Krakowie. Śpiew jest jej tajną bronią w uspokajaniu dzieci. Pracę zaczynała jako animatorka, stąd potrafi poradzić sobie z nawet najbardziej niesforną grupą. Wiedzę przekazuje w sposób przyjemny i bezstresowy, podchodzi do dzieci bardzo indywidualnie. Prywatnie pełna radości i optymizmu osoba.

Jakub Stachura

Kuba Stachura
Niesamowicie wszechstronny lektor, osoba od zadań specjalnych. Z kursantami dzieli się przede wszystkim obszerną wiedzą, którą zdobył na międzynarodowych studiach. Ambitny młody człowiek, który wielokrotnie pracował w Wielkiej Brytanii zdobywając doświadczenie w komunikacji, polepszając swoje zdolności językowe i poznając kulturę kraju od wewnątrz. Jest gotowy prowadzić rozmowę na każdy temat, bez względu na wiek rozmówcy. Oprócz tego, że jest bardzo otwarty i elastyczny, lubi poruszać kontrowersyjne tematy. Jest sympatycznym, zabawnym, przygotowanym na każdą okoliczność lektorem.

- GDZIE NAS ZNALEŹĆ -

aleja Juliusza Słowackiego 16, 30-037 Kraków
+48 884 771 778
biuro@presentperfect.edu.pl
Zapraszamy do kontaktu przez całą dobę, o każdej porze, 7 dni w tygodniu.

- O NAS -

Chcesz być pewny, że zdasz maturę?
Chcesz wyjechać za granicę?
Chcesz pokonać barierę językową?
MY CI W TYM POMOŻEMY

- OFERTA -

Oferujemy kursy języka angielskiego dla uczniów szkół średnich, gimnazjów i szkół podstawowych oraz kursy dla dorosłych.
Oferujemy specjalne programy przygotowujące do egzaminu maturalnego, gimnazjalnego, FCE, CAE, IELTS, PET, KET.