- Co nas wyróżnia -

Zindywidualizowane podejście i zróżnicowane pod względem poziomu grupy

Zajęcia w naszej szkole odbywają się w małych grupach (od 4 do 7 osób) dospasowanych pod względem poziomu. Gdy uczymy się w grupie, jesteśmy zmowytowani, sam proces jest przyjemniejszy i bardziej efektywny. Są jednak wśród nas tacy, którzy wolą zdobywać wiedzę na zajęciach indywidualnych. Dla nich również przygotowaliśmy ofertę lekcji dostosowanych do możliwości i potrzeb danej osoby.

Doświadczeni lektorzy i nowocześnie prowadzone zajęcia

Pracują u nas doświadczeni i zaangażowani lektorzy, którzy swoją wiedzę zdobywali na wyższych uczelniach i konfrontowali ją
z rzeczywistością w trakcie pobytów w Wielkiej Brytanii. Nasi lektorzy nie spoczywają na laurach i ciągle podnoszą swoje kwalifikacje na dodatkowych kursach i szkoleniach. Wymyślili, jak zachęcić do nauki języka angielskiego zarówno najmłodszych, doceniając ich aktywność, frekwencję i przygotowanie do zajęć, jak i tych nieco starszych - wprowadzając do programu elementy mowy potocznej oraz ubarwiając lekcje interesującymi ciekawostkami kulturowymi. Nasi lektorzy to specjaliści w swoich dziedzinach - dobierają zróżnicowane materiały, prowadzą lekcje w terenie, mobilizują do czynnego udziału w zajęciach i nieustannie motywują. Będą też chcieli weryfikować przekazaną wiedzę (na szczęście) nie tylko w formie testów i sprawdzianów. Pod koniec semestru każdy z uczniów otrzyma ewaluację swoich postępów.

Dobra lokalizacja

Zajęcia odbywają się w różnych miejscach Krakowa. Więcej informacji pod numerem telefonu 884 771 778 lub drogą mailową, do lucynagrygierczyk@presentperfect.edu.pl.

Indywidualne podejście nie tylko jeśli chodzi o nauczanie

Istnieje możliwość zapisu na zajęcia w dowolnej chwili, w ciągu całego roku. Można również zmienić grupę, jeśli poziom jest zbyt niski lub zbyt wysoki. Dużym udogodnieniem jest opcja płatności za kurs w ratach.

Podręcznik do nauki gratis

Oprócz różnorodnych materiałów dodatkowych przygotowanych przez nauczycieli każdy uczestnik kursu otrzymuje podręcznik do nauki.

Głowy pełne pomysłów

Jednymi z wielu są praktyczne zajęcia w terenie, wycieczki oraz kursy dualne prowadzone przez dwóch lektorów.

- GDZIE NAS ZNALEŹĆ -

aleja Juliusza Słowackiego 16, 30-037 Kraków
+48 884 771 778
biuro@presentperfect.edu.pl
Zapraszamy do kontaktu przez całą dobę, o każdej porze, 7 dni w tygodniu.

- O NAS -

Chcesz być pewny, że zdasz maturę?
Chcesz wyjechać za granicę?
Chcesz pokonać barierę językową?
MY CI W TYM POMOŻEMY

- OFERTA -

Oferujemy kursy języka angielskiego dla uczniów szkół średnich, gimnazjów i szkół podstawowych oraz kursy dla dorosłych.
Oferujemy specjalne programy przygotowujące do egzaminu maturalnego, gimnazjalnego, FCE, CAE, IELTS, PET, KET.